Sklady plné svařovacího materiálu - Pelhřimov a Hulín
Hledej podle normy, chemického složení, typu drátu...

Návarové dráty pro metalizaci

Návarové dráty pro všechny druhy metalizace, alias „šopování“.
Vyberte si ze široké nabídky našich materiálů pro kovové nástřiky, nebo nás kontaktujte a nechte si poradit.
Všechny metalizační dráty máme skladem.

Materiály na bázi Niklu · Materiály na bázi železa · Materiály na bázi hliníku a zinku · Materiály na bázi mědi · Ostatní slitiny

Materiály na bázi Niklu

MateriálShodné s těmito materiályPopis
NiCrAl(p)Tafa 73MXC, Oerlikon Metco 8443, PMET886.Materiál navržený pro žárový nástřik elektrickým obloukem. Vytváří samovazný nikl-chrom-hliníkový povlak s vynikající oxidací přo vysokých teplotách a odolností proti korozi. Lze použít pro rozměrovou obnovu dílů a je široce používán na trhu oprav letadel. Lez použít jako podklad pod keramiku.
NiCrAIYTafa 73MXC, Oerlikon Metco 8443, PMET886.Materiál navržený pro žárový nástřik elektrickým obloukem. Vytváří husté, dobře přilnavé povlaky s vynikající oxidací při vysokých teplotách a odolností proti korozi až do 1800 °F (980 °C). Lze jej použít k zabránění oxidace nízkolegovaných ocelí a jako podkladovou vrstvu pro keramiku. Povlak je zpracovatelný.
NiMoAlTafa 73MXC, Oerlikon Metco 8443, PMET886.Tento plný drát je nikl-aluminioum-molybdenový materiál speciálně navržený pro žárový nástřik elektrickým obloukem. Vytváří husté, dobře přilnavé povlaky s vynikající odolností proti opotřebení a dobrou odolností proti korozi. Je široce používán pro opravy strojních prvků, rozměrové obnovy a aplikace odolnosti proti opotřebení.
NiAl 80/20TAFA 79B, Metco 405, PMET 884Materiál speciálně navržený pro nástřik elektrickým obloukem. Je samolepící k většině materiálů a vyžaduje manimální přípravu povrchu. Na otryskaných površích lze dosáhnout pevnosti spoje přesahující 9000psi. NiAl80/20 vykazuje dobrou odolnost proti vysokoteplotní oxidaci a otěru a vynikající odolnost proti nárazu a ohybu. NiAl80/20 lze obrábět a brousit na povrchovou úpravu 5 mikropalců.
NiAl95/5Tafa 75B, Oerlikon Metco 8400, PMET885.Nikl aluminium 95/5 může být použitý jako spojovací povlak pro obnovu strojních prvků. Předslitina vhodná pro nástřik nikl-hliníkového základního materiálu elektrickým obloukem. Hustý povlak s odolností proti oxidaci, tepelným šokům a poškrábání při vysokých teplotách v kombinaci s pevností 55 MPa nebo více. Povlak lze také použít přímo jako pracovní vrstvu.
NiCr 80/20TAFA 06C, Metco 8450, PMET 821Materiál nikl-chrom NiCr 80/20 ukazuje, že chrom je v niklu dobře rozpustný. To je maximum při 47 % při eutektické teplotě a klesá na přibližně 30 % při pokojové teplotě. Na tomto pevném roztoku je založena řada komerčních slitin. Takové slitiny mají vynikající odolnost proti vysokoteplotní oxidaci a korozi a dobrou odolnost proti opotřebení.
Invar 36Invar36 je speciální nízkoexpanzní slitina železa a niklu s ultra nízkým koeficientem roztažnosti. Přitom kontrola obsahu uhlíku a manganu je velmi důležitá. Deformace za studena může snížit koeficient tepelné roztažnosti, tepelná úprava v určitém teplotním rozsahu umožňuje stabilní koeficient tepelné roztažnosti. Sušený na vzduchu při pokojové teplotě má Invar 36 odolnost proti korozi. V jiných drsných prostředích, jako je vlhký vzduch, může docházet ke korozi (rzi).
Pure nickel (čistý nikl)Tafa 06T, Oerlikon Metco Nickel, PMET806Nikl je velmi pevný a odolný vůči korozi, takže je vynikající pro zpevňování kovových slitin. Je také velmi tažný a kujný, vlastnosti, které umožňují jeho mnoha slitinám tvarovat dráty, tyče, trubky a plechy.
Monel 400Tafa70T, Oerlikon Metco Monel, PMET877Monel 400 vykazuje vysokou pevnost a vynikající odolnost proti korozi v řadě kyselých a alkalických prostředí a je zvláště vhodný pro redukční podmínky. Má také dobrou tažnost a tepelnou vodivost.
NiCrTiTAFA 45CT, Metco 8500, PMET 889NiCrTi je velmi účinný při poskytování dlouhodobé ochrany kotlových trubek proti vysokoteplotní sulfidaci. Tvářený materiál je vysoce odolný vůči atmosféře síry/vanadu až do 1800°F. Tvářený materiál tohoto typu vykázal rychlost koroze 2 mil za rok během devítiletého období, když byl použit v sekci přehříváků kotlů. Povlaky drátu 45CT aplikované na trubky kotlů nevykazovaly po 24 měsících provozu prakticky žádnou ztrátu tloušťky nebo odlupování.
Inconel 718Tafa 78T, Oerlikon Metco 8718, PEMT818Alloy 718 je niklová superslitina, která se často používá pro kryogenní skladovací nádrže, turbíny, hřídele dolů a části hlavy studní. Vysoká tolerance vůči extrémně vysokým a nízkým teplotám umožňuje inconel 718 svařovat a žíhat do produktů, které vydrží extrémní podmínky. Mezi další použití patří tryskové rakety, jaderné palivo a součásti těla čerpadla.
Inconel 625TaFa 71T, PMET 860, Metco 8625Inconel 625 je nikl jako hlavní složka superslitin. Z molybdenu, pevného roztoku niobu zesilující účinek slitiny niklu a chrómu obsažené při nízké teplotě do 1093 ℃, s ultra vysokou pevností, výjimečnou odolností proti únavě, běžně používané specifikace pro tepelné nástřiky jsou 1,6 mm, 2,0 mm, 3,17 mm.
Alloy C-276Tafa 77T, Oerlikon Metco 8276, PMET876.Slitina C-276 je jedním z předních materiálů odolných proti korozi, který funguje výjimečně dobře v oxidačním i redukčním prostředí. Odolává praskání chloridovou korozí, důlkové korozi, trhlinám a obecné korozi. Slitina je také odolná proti srážení karbidů během svařování, což jí umožňuje používat ve svařeném stavu.
Alloy B-1Slitina B-1 souhrnně známá jako Hastelloy B-1, má následující vlastnosti: Kontrola železa a chrómu na minimální úrovni, aby se zabránilo tvorbě β fáze Ni4Mo. Snížení environmentální vynikající odolnosti proti korozi. Vynikající odolnost vůči středním koncentracím kyseliny sírové a řadě neoxidační kyselé koroze. Dobrá odolnost vůči chloridovým iontům až po korozní praskání (SCC). Vynikající korozní odolnost různých organických kyselin
Alloy B-2Slitina B-2 souhrnně známá jako Hastelloy B-2, má následující vlastnosti: Kontrola železa a chrómu na minimální úrovni, aby se zabránilo tvorbě β fáze Ni4Mo. Snížení environmentální vynikající odolnosti proti korozi. Vynikající odolnost vůči středním koncentracím kyseliny sírové a řadě neoxidační kyselé koroze. Dobrá odolnost vůči chloridovým iontům až po korozní praskání (SCC). Vynikající korozní odolnost různých organických kyselin
Alloy B-3Slitina B-3 souhrnně známá jako Hastelloy B-3, má následující vlastnosti: Kontrola železa a chrómu na minimální úrovni, aby se zabránilo tvorbě β fáze Ni4Mo.Snížení environmentální vynikající odolnosti proti korozi. Vynikající odolnost vůči středním koncentracím kyseliny sírové a řadě neoxidační kyselé koroze. Dobrá odolnost vůči chloridovým iontům až po korozní praskání (SCC). Vynikající korozní odolnost různých organických kyselin
FeNi52PMET FeNi52Alloy52 má vlastnosti s nízkou tepelnou roztažností. Běžně se používá v telekomunikačním průmyslu v různých elektronických aplikacích. Slitina 52 je vyrobena z 52 procent z niklu a ze 48 procent ze železa. Je odolnější než samotný nikl. Vyrábí se s dobrými vlastnostmi obrábění a vyrábí se v kontrolovaném prostředí za kontrolovaných podmínek.
NiCr35/20NiCr35/20 se doporučuje pro použití v aplikacích se suchým vzduchem do 2150 stupňů F s dobrou pevností za tepla. Jedná se o slitinu niklu a chrómu s vysokým elektrickým odporem; používá se pro odporové topné články a v aplikacích elektrického vytápění.

Materiály na bázi železa

MateriálShodné s těmito materiályPopis
SS200 SPMET 723, Tafa 55T, Metcoloy 5SS200S je drát z nerezové oceli 18/5 speciálně navržený pro obloukové stříkání. Vytváří husté, dobře přilnavé povlaky s vynikající obrobitelností a odolností proti opotřebení a korozi. SS200S je široce používán pro opravy strojních prvků, rozměrové obnovy a aplikace odolnosti proti opotřebení.
SS304PMET 710, Tafa 80T, Metcoloy 1.Nerezová ocel 304 je velmi běžná nerezová ocel, v průmyslu také známá jako nerezová ocel 18/8. Její vynikající odolnost proti korozi až 430, ale cena je nižší než u 316, je široce používána v životě, například: některé high-end nerezové příbory, nerezové zábradlí a jiné outdoorové prvky.
SS316PMET 730, Tafa 85T, Oerlikon Metco Metcoloy4Nerezové oceli 316 se přidáním molibdenu výrazně zlepšila odolnost proti korozi a pevnost při vysokých teplotách vysoká teplota může dosáhnout 1200-1300 stupňů, lze ji použít za horších podmínek.
SS420PMET 720, Tafa 60T, Oerlikon Metco Metcoloy2Nerezová ocel 420 je martenzitická ocel „třídy řezání“ 420, podobná první vysoce chromované nerezové oceli Brandt. 420 má určitou odolnost proti opotřebení a korozi, vysokou tvrdost, jeho cena je nižší nerezová kulička ve třídě, vhodná pro běžné požadavky na pracovní prostředí z nerezové oceli. Nerezová ocel 420 je vhodná pro všechny druhy přesných strojů, ložisek, elektrických zařízení, zařízení, přístrojů, nástrojů, dopravních prostředků a domácích spotřebičů. Používá se k výrobě odolnosti součástí proti atmosférické vodní páře, vodě a oxidační kyselé korozi.
FeCrAlTafa Alcro, PMET731FeCrAl je vysoce odolná slitina železa, chrómu a hliníku pro použití až do 1400 °C (2550 °F). S dobře přilnavým povlakem a odolností proti oxidaci vysokým teplotám. Lze je tedy použít v různých průmyslových odvětvích.
FeAlTAFA 35 MXC, PMET 50FeAl (P) je plněný drát speciálně navržený pro obloukové stříkací systémy. Vytváří dobře přilnavý povlak s vysokou tvrdostí. Má jedinečnou schopnost vytvářet hladké nebo velmi hrubé profilové povlaky pro neklouzavé aplikace. Povlaky FeAl (P) mají vynikající obrobitelnost. Typické aplikace zahrnují protiskluzové nátěry pro chodníky a schodiště, uchopovací válečky a spojovací nátěry.
Lcr CarbideLCr Carbide (P) je plný drát speciálně navržený pro obloukové stříkací systémy. Vytváří tvrdý, dobře přilnavý povlak, který je abrazivní a odolný proti korozi. LCr Carbide (P) lze snadno obrábět karbidovými nástroji, čímž se získá hladký povrch s nízkým koeficientem tření, vhodný pro řadu aplikací.
Cr CarbideMetco SM 8222, PMET 226Cr Carbide (P) je plný drát speciálně navržený pro obloukové stříkací systémy. Vytváří tvrdý, dobře přilnavý povlak, který je abrazivní a odolný proti korozi. Karbid HCr (P) lze snadno obrábět tvrdokovovými nástroji, čímž se získá hladký povrch s nízkým koeficientem tření, vhodný pro řadu aplikací.
Hcr CarbideMetco SM 8222, PMET 226HCr Carbide (P) je plný drát speciálně navržený pro obloukové stříkací systémy. Vytváří tvrdý, dobře přilnavý povlak, který je abrazivní a odolný proti korozi. HCr Carbide (P) lze snadno obrábět karbidovými nástroji, čímž se získá hladký povrch s nízkým koeficientem tření, vhodný pro řadu aplikací.
Van CarbideVan Carbide (P) je plný drát speciálně navržený pro obloukové stříkací systémy. Vytváří tvrdý, dobře přilnavý povlak, který je abrazivní.
Tungsten Carbide (Karbid wolframu)FeCrBSi drátěný materiál s povlakem byl připraven dvoudrátovým obloukovým nástřikem. Chemické složení povlaku, stejně jako fázové složky, byly analyzovány energeticky disperzní spektroskopií a metodou rentgenové difrakce. Dále byla charakterizována drsnost povrchu, pórovitost a morfologie průřezu. Byl proveden také test uvnitř kotle. Nízká ztráta tloušťky trubky ukazuje na slibnou aplikační budoucnost v kalových kotlích.
FeCrBSiTafa 95MXC, PMET 273, Armacore MFeCrBSi je plný drát se speciálním povlakem. Pro své vynikající vlastnosti je vhodný pro aplikaci v kalových kotlích.
FeCrNiBTAFA 96 MXC, PMET 296FeCrNiB (P) je plný drát speciálně navržený pro obloukové stříkací systémy. Vytváří částečně amorfní, tvrdý, abrazivní a korozi odolný povlak, s provozním prostředím až 1700° F. Povrchy s vysokým obsahem chromu lze získat typickými technikami broušení a lapování. FeCrNiB (P) našel použití v široké škále aplikací s vysokým opotřebením, aplikací protiskluzových povrchů a korozivních prostředí.
H TungstenTAFA 97 MXC, Metco Duocor, PMET 297H Tungsten Carbide (P) je plněný drát speciálně navržený pro obloukové stříkací systémy. Jedná se o slitinu titanu a karbidu wolframu v amorfní matrici. H Karbid wolframu (P) vytváří tvrdý, abrazivní a korozi odolný povlak s provozním prostředím až 1000° F. H Karbid wolframu (P) se používá v široké řadě průmyslových aplikací s vysokým opotřebením.

Materiály na bázi hliníku a zinku

MateriálShodné s těmito materiályPopis
Pure Al (čistý hliník)Tafa01T, Metco Aluminum , PMET699Pure Aluminium (čistý hliník) byl rozdělen do dvou druhů: jeden má obsah hliníku > 99,7 % druhý je > 99,9 %, i když dva různé čisté hliníky se liší pouze od 0,02 %, ale pro výrobní proces jsou požadavky zcela odlišné, takže cena je také odlišná. Cena hliníku>99,9% je mnohem vyšší než hliník >99,7%. Hliník má nejen výhodu, jako je odolnost proti korozi, odolnost proti opotřebení a další významné výhody, ale má také vysokou tepelnou vodivost a disperzní vlastnosti.
Pure Zn (čistý zinek)Tafa02Z, Metco Zinc , PMET540Zinek má čistotu 99,99 % a není kontaminován procesem obloukového stříkání. Nástřikové povlaky drátů ze slitiny zinku jsou nedílnou součástí výroby různých elektronických, kondenzátorových, automobilových výrobků, výměníků tepla a trubek .Tepelný nástřik Slitinové povlaky drátů na bázi zinku se také používají při protikorozní ochraně mostů, zdymadel a přehrad, nadzemních skladovacích nádrží, sloupů osvětlení a další kritické infrastruktury.
ZnAl 85/15Tafa 02A Metco Zn/Al.ZnAl85/15 má dobrou odolnost proti korozi než čistý zinek nebo hliník díky kombinaci výhod obou materiálů. Používá se pro ochranu proti korozi v atmosférickém i mořském prostředí.
ZnAl 95/5ZnAl95/15 má dobrou odolnost proti korozi, lepší než čistý zinek nebo hliník, díky kombinaci výhod obou materiálů. Používá se pro ochranu proti korozi v atmosférickém i mořském prostředí.
AlMnMg5Metco AlMgHořčík mangan 5 má výhodu vysoké odolnosti proti korozi, hustý povlaku, vysoké pevnosti široce používaného ve stavebním průmyslu.

Materiály na bázi mědi

MateriálShodné s těmito materiályPopis
Pure Copper (čistá měď)Povlaky z čisté mědi poskytují dobrou elektrickou vodivost, používají se pro RFI/EMI stínění a rekultivaci špatně opracovaných dílů.
CuSn1TAFA 05TCuSn1 obsahuje 98 % mědi a malé množství fosforu a křemíku. Snadno se roztéká a vytváří návary, které jsou bez poréznosti, jsou elektricky vodivé a barva odpovídá barvě mědi.
CuSi3Mn1CuSi3Mn1 se primárně používá pro TIG, MIG a kyslíkoacetylenové svařování mědi. Vhodné pro hladké, pozinkované ocelové plechy nebo jiné oceli s povlakem.
CuSn6PCuSn6P je vhodný pro žárový nástřik měděných cínových bronzů (Cu-Sn 6-8 %) a některých mosazí (Cu-Zn). Vhodné také pro spojování tvářených měděno-cínových bronzů a mosazí s litinou a uhlíkovou ocelí. To se doporučuje pro opravy tepaného bronzu (Cu-Sn); pro navařování mosazi, oceli a litiny.
CuSn9PCuSn9P se poměrně široce používá na povrchové úpravy. Vyšší obsah cínu dává návarům na svaru Fosfor-Bronze C větší tvrdost a vyšší pevnost v tahu/mezi kluzu než C51800 (Phos-Bronze A). Používá se pro spojování slitin mosazi a bronzu a spojování litiny s uhlíkovou ocelí.
CuAl8Tafa 10T, Oerlikon Metco SprabronzeCuAl8 je středně pevná slitina hliníkového bronzu, která se používá pro navařování a pokovování v automobilovém průmyslu a jiných výrobních aplikacích a pro vytváření a opravy ložisek a povrchů odolných proti korozi. Proto se používá k překrytí hřídelí, vrtulí, skříní, spojek, pouzder, sedel ventilů, čerpadel a dalších povrchů vyžadujících bronzovou otěrovou plochu a v rafinériích, ocelárnách a celulózkách.
CuAl10TAFA 10T, Metco Sprabronze AA, PMET 590CuAl 10 je měď a hliník MIG & TIG přídavný materiál primárně určený pro spojování hliníkového bronzu, křemíkového bronzu a manganového bronzu, některých vysoce pevných slitin měď-zinek a měď-nikl a také mnoha železných kovů, jako je ocel, litina a pozinkované železo. Je také dobré pro spojování různých kovů, jako je litina, uhlíkové oceli, měď, bronz a měď-niklový materiál. Návary vykazují vysoké mechanické vlastnosti, pevnost v tahu, mez kluzu a tvrdost.
CuAl11FeCuAl11Fe je měď a hliník MIG & TIG přídavný materiál primárně určený pro spojování hliníkového bronzu, křemíkového bronzu a manganového bronzu, některých vysoce pevných slitin mědi-zinku a mědi-niklu a také mnoha železných kovů, jako je ocel, litina a pozinkované železo. Je také dobré pro spojování různých kovů, jako je litina, uhlíkové oceli, měď, bronz a měď-niklový materiál. Návary vykazují vysoké mechanické vlastnosti, pevnost v tahu, mez kluzu a tvrdost.
CuAl8Ni2CuAl8Ni2 se doporučuje pro povrstvení slitin mědi a hliníku, hliníkem potažené oceli ve strojírenství a chemickém průmyslu a také pro svařování železa při stavbě lodí. Vynikající také pro svařování mosazných trubek mědi a hliníku, které vyžadují odolnost proti erozi.
CuAl9Ni5CuAl9Ni5 se používá ke spojování a opravám tvářených a litých nikl-hliníkových bronzových materiálů. Je nejlepší pro výrobu nebo opravy lodního příslušenství a lodních šroubů a dalších součástí vystavených slané a brakické vodě.
CuMn13Al7CuMn13Al7 se používá v aplikacích, které vyžadují odolnost proti kavitaci, erozi a korozi. Tato slitina se také používá pro spojování nebo opravy vysokopevnostních bronzů podobného chemického složení a pro vysokopevnostní opravy litiny. Nejlépe se používá pro navařování litiny a nízkolegované oceli. Vhodné také pro svařování lodních šroubů.
CuZn40CuZn40 je slitina mědi a zinku, případně mosazi. Asi čtvrtina celé produkce mědi se spotřebuje na výrobu mosazi. Jeho výroba je spojena s mnoha obtížemi. Největším problémem je odpařování zinku při výrobě a také jeho citlivost na poddajnost a nepřekročení teploty tavení. Mosaz je obecně odolná vůči korozi. Tento odpor je o něco nižší než u čisté mědi.
CuZn40SnSiCuZn40 je slitina mědi a zinku, případně mosazi. Asi čtvrtina celé produkce mědi se spotřebuje na výrobu mosazi. Jeho výroba je spojena s mnoha obtížemi. Největším problémem je odpařování zinku při výrobě a také jeho citlivost na poddajnost a nepřekročení teploty tavení. Mosaz je obecně odolná vůči korozi. Tento odpor je o něco nižší než u čisté mědi.
CuZn40NiCuZn40Ni je oblíbený pro výplňový materiál pro svařování plynem a obloukové svařování mosazi. Lze použít také při plynovém svařování mědi, oceli, mědi a niklu, odlitků a inkrustací ze slitin slinutých karbidů. Nejlepší pro spojování slitiny Cu-Zn s ocelí. Pre-heart doporučené pro výrobky velkých rozměrů a pulzní obloukové svařování se doporučuje pro vícevrstvou ocel.
CuZn40Ni10CuZn40Ni10 poskytuje vyšší mechanické vlastnosti, díky čemuž je vhodný pro aplikace nanášení a překrývání, jako jsou ozubení převodů, ložiska a sedla ventilů. Přídavek křemíku pomáhá předcházet výparům (vypařování zinku). Návary mají velmi vysokou pevnost v tahu, dobrou tažnost a vynikající odolnost proti korozi. Používají se ke svařování oceli a litiny. Nános poskytuje dobrou barevnou shodu s těmito kovy.
CuNi30CuNi30 má dobré vlastnosti při mechanickém zpracování, vysokou odolnost proti korozi. Snadno se roztéká a vytváří návary, které jsou bez poréznosti, jsou elektricky vodivé a barva bude odpovídat barvě mědi.
CuNi10CuNi10 má dobré vlastnosti při mechanickém zpracování, dobrou odolnost proti korozi. Snadno se roztéká a vytváří návary, které jsou bez poréznosti, jsou elektricky vodivé a barva bude odpovídat barvě mědi. Lze použít pro pozinkovaný ocelový plech nebo jiné oceli s povlakem.

Ostatní slitiny

MateriálShodné s těmito materiályPopis
Molybden wire (Molybdenový drát)Oerlikon Metco Spray bound, Tafa 13T.Molybden, je chemický prvek se symbolem Mo a atomovým číslem 42. Název je ze starořeckého molybdos a oblíbená zkratka pro molybden je Moly.
Tento stříbřitý kov má šestý nejvyšší bod tání ze všech kovů. Například wolfram a rhenium mají vyšší teploty tání.
Schopnost molybdenu odolávat vysokým teplotám bez rozpínání nebo změkčování jej činí užitečným při vysokotlakých a vysokoteplotních aplikacích. Někdy se místo wolframu používá molybdenový drát kvůli jeho nižší hustotě, přibližně polovina wolframu.
Poměr hmotnosti k pevnosti u molybdenového drátu je však vysoký
Babbitt wire (Babbittův drát)TAFA 04T, Metco Sprababbitt , PMET 542Slitiny Babbitt zůstávají konzistentní od okraje k okraji a od konce ke konci přes tisíce liber ingotů a tyčí a tisíce kilometrů stříkaného drátu.
Formulace Babbitt splňují nebo překračují jejich technické normy. S vyšší produktivitou, méně přepracování, méně čištění. Méně defektů a kvalitnější hotové výrobky. Povlaky jsou tvárné, s nízkým obsahem oxidů a vykazují lesklý, kovový vzhled.
Tin wire (Cínový drát)Cínový drát je drát z čistého cínu (minimální čistota 99,9 %) speciálně navržený pro stříkání v systémech obloukového stříkání a stříkání plamenem. Vyrábí husté, dobře přilnavé povlaky zvláště použitelné pro aplikace elektrické vodivosti.
Titan wire (Titanový drát)Titanový drát je drát z čistého titanu (minimální čistota 99,9 %) speciálně navržený pro stříkání v systémech obloukového stříkání a stříkání plamenem. Vyrábí husté, dobře přilnavé povlaky zvláště použitelné pro aplikace elektrické vodivosti.
Iron wire (Železný drát)Železný drát je drát z čistého železa (minimální čistota 99,9 %) speciálně navržený pro stříkání v systémech obloukového stříkání a stříkání plamenem. Vyrábí husté, dobře přilnavé povlaky zvláště použitelné pro aplikace elektrické vodivosti.

všechny návarové dráty máme skladem